Har Bracha Tahin (500gr)

(Artikelnr: EC-HBTahin)

Uit Judea en Samaria

Vanaf 22 september 2026 geldt er een Nederlands handelsverbod op Israëlische producten uit Judea en Samaria. Deze tahin komt ook uit dit gebied. Op = op.)

Har Bracha Tahin wordt geproduceerd in Kiryat Luza, op de berg Gerizim (Har Gerizim) in Israël, vlak bij de gemeenschap Har Bracha. In dit gebied, dat al duizenden jaren een belangrijke plaats inneemt in de Bijbelse geschiedenis, wordt deze bijzondere tahin gemaakt van zorgvuldig geselecteerde sesamzaadjes.

Voor Har Bracha worden uitsluitend 100% sesamzaadjes gebruikt, zonder toevoegingen. De sesam wordt zorgvuldig geroosterd en vervolgens langzaam vermalen tot een zijdezachte, romige pasta. Dat zorgt voor een volle, nootachtige smaak met een mooie balans en nauwelijks bitterheid.

Har Bracha is een tahin die zich perfect leent voor hummus, baba ganoush, tahinsaus, dressings en eigenlijk alles waarin tahin de smaak mag bepalen.

Samen met Al Arz behoort Har Bracha voor mij tot de allerbeste tahin die er is. Beide merken hebben hun eigen karakter, maar delen dezelfde hoge kwaliteit, romige structuur en rijke sesamsmaak. Het zijn dan ook deze twee merken die je steeds weer terugziet in mijn recepten in NOSH, VEGATOV en natuurlijk TAHIN.

 voor mij tot de allerbeste tahin die er is. Beide merken hebben hun eigen karakter, maar delen dezelfde hoge kwaliteit, romige structuur en rijke sesamsmaak. Het zijn dan ook deze twee merken die je steeds weer terugziet in mijn recepten in NOSH, VEGATOV en natuurlijk TAHIN.

(Esther's Cookery)

Foto('s):
Prijsinformatie:
Prijs per stuk:
€ 8,95
Aantal: Bestellen

Artikelnummer

EC-HBTahin 

Voorraad

Relevante producten
Reviews

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.